דומים שונים / דני גיל
במה דומה הברווז לברבור? במה הוא שונה? היכולת ליצור קטגוריות, להכליל דמויות תחת קטגוריה אחת מחד ולהבחין בשוני הקיים ביניהן מנגד מתפתחת החל מגיל שנתיים. בואו נראה כיצד זה מתחיל. מתאים לגילאי 2-8. צפייה מהנה. 

   
 
אמנון ותמר / דני גיל
אמנון ותמר הוא סיפור על מאבקים בין אחים ומאבקים בכלל. הסיפור מציע לילדים להיות גמישים ומראה להם כיצד אפשר לוותר מתוך מקום של כוח ולא של חולשה. מתאים לצפייה משותפת שלכם ההורים עם ילדיכם ולגילאי 4-10. סקרנים לדעת מה גילה הפרפר לתמר? לחצו על התמונה של אמנון ותמר. צפייה מהנה.
 
   
 

היפראקטיבי / דני גיל
שלא באשמת ההורים, המורים והמחנכים, ילדים היפראקטיבים תמיד מרגישים שמנסים לשנות אותם. בואו נחזק בהם כעת את הדימוי החיובי ואת הגאווה במי שהם. מתאים לגילאי חובה יסודי.
שימו לב להנחיות העכבר בצד ימין למטה. צפייה מהנה.

 

 

 

 
 
 

 

 

בכי מניפולטיבי, להבדיל מבכי של תסכול ופורקן, נועד להפעיל לחץ על ההורים כדי לקבל דבר מה. הורים חזקים וסמכותיים הם הורים שלא מבקשים מהילד דבר במצבים האלה. ודאי שאינם מבקשים שיפסיק לבכות. כי ברגע שהילד שלי מבין שחשוב לי שיפסיק את הבכי, הוא מקבל ממני, בו במקום, קלף חזק לניהול משא ומתן: אני מפסיק לבכות – אתה, אבא, מספק את רצונותיי. אתה לא מספק את רצונותיי – אני ממשיך לבכות"  אלוהים בגובה העיניים

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com