סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

חרדת אסלה

09.12.19   20:35
שני: חרדת אסלה
ערב טוב. בני הבכור בן 2.8 גמול באופן מושלם מפיפי יום ולילה. התחיל את תהליך הגמילה מקקי, אך חלה בוירוס בטן ונאלצתי להחזיר הטיטול, מאז, לא חזר לאסלה. תקופה ארוכה ביקש טיטול רק לקקי, אולם לפני כשלושה חודשים נולדה לו אחות קטנה ומאז בערך הוא נמנע גם מטיטול.
אחרי עצירויות והתפתלויות מכאבים, נעזרתי בנורמלקס, אך עדיין מסרב לאסלה בכל תוקף ועושה רק בתחתונים. זה מוציא אותי מאיזון וקשה לי נורא להישאר סבלנית לנוכח הסירוב העיקש לעשות באסלה.. בא לי פשוט להתעלם מזה ולהןדיע לו שאני לא מתכוונת להתעסק בזה יותר וכשיש לו כאבי בטן שפשוט יעשה קקי ודי, ובאמת להפסיק להתייחס לזה. האם זה נכון להתעלם מכך גם אם יתלונן על כאבים?? אני פשוט מרגישה שזה המקום שלו ״לשלוט״ עליי וזה נמאס לי :(
תודה רבה, שני
11.12.19   7:32
דני גיל
שימי לו טיטול - לתקופה של חודשיים לפחות. אחר כך נחשוב על גמילה. את כותבת שהוא נמנע מהטיטול. למה הכוונה?
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com