סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

התפרצויות זעם ילד בן 7

08.08.19   20:43
הילה: התפרצויות זעם ילד בן 7
היי ,
יש לנו ילד בן 7 מקסים ואיטנלגנט שעושים מה שהוא רוצה הוא הילד הכי טוב בעולם .
ברגע שלא מכבדים את רצונותיו הוא נהיה תקיף , ברגע שהוא כועס הוא טורק דלתות נהיה תוקפני וממש מאבד שליטה המעבר הזה מאוד חד מהילד הכי מקסים שיש לילד שלא ניתן להרגיע אותו ואני לא יודעת איך להתמודד במצבים אלה. הסברה לא עובדת כי אין עם מי לדבר טריקת הדלתות זריקת חפצים וזעם גם לא מקובל ומהווה דוגמה רעה לאחים הקטנים יותר זה קורה הרבה לפחות 3 פעמים בשבוע איך פותרים בעיה זאת ? איך ניגשים לילד שבהתקף זעם לא מקשיב .
תודה מראש
11.08.19   0:31
דני גיל
היי הילה,
מה אם כך בכל זאת את עושה בתגובה להתקפות הזעם שלו?
11.08.19   0:33
דני גיל
או ליתר דיוק מה *אתם* עושים?
19.08.19   20:54
הילה
היי דני , במידה וזה קורה בבית אנחנו נותנים לו להירגע בחדר מנסים לא להתייחס .אם הוא ממש משתולל ומקלל אנ מאיימים בעונשים שהוא לא יוכל להזמין חברים/לא יקבל פיצה ( נמנע ממנו דברים שהוא אוהב ).קרה לנו לאחרונה שזה קרה מחוץ לבית ואז הוא ניסה ללכת מהסיטואציה היות שהיינו בבריכה שזה קרה לא יכלנו לעזוב אותו לבד וזה היה ממש קשה כי שהוא כועס הוא לא מקשיב והיינו צריכים להבטיח לו דברים כדי שלא יילך .
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com