סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

גמילה ממוצץ בחורף או בקיץ בחופש

10.01.19   14:55
איתי: גמילה ממוצץ בחורף או בקיץ בחופש
שלום דני היקר
בתי מתקרבת לגיל 3.5 שנה והיא מקבלת את המוצץ אחרי הגן. הייתי רוצה להתחיל כבר עכשיו בחורף את הגמילה אך שמעתי שאולי כדאי יהיה לעשות את הגמילה דווקא בקיץ בחופש. מהי המלצתך?
אציין שיש לה אח בן כמעט שנתיים המכור לשני מוצצים (עוד אחד שהוא מחזיק ביד). אני חושב לגמול את שניהם בקיץ (הוא יהיה בן שנתיים וחצי) בתיאום איתם ועם טקס גדול ולהעלים את כל המוצצים מהבית (ולקחת חופש מהעבודה עקב חוסר שעות שינה)
בהערכה רבה
איתי ורחלי
11.01.19   23:11
דני גיל
היי איתי, היי רחלי,
גמילה ממוצץ נכון שתעשה בשני שלבים: תחילה גמילה ביום ורק לאחר מספר חודשים גם בלילה. את הגמילה בלילה אמליץ לכם להתחיל לא לפני שאתם רואים את הילד ישן ממילא בלי המוצץ, כלומר שהמוצץ נחוץ לו ברגעים הראשונים של ההירדמות ולאחר מכן הוא פולט אותו מפיו וממשיך בשנתו. גם לגבי היום וגם לגבי הלילה תקבלו את ההחלטה ותסמכו עליהם שהם גדולים ויכולים על האתגר. והכי חשוב לזכור - הנבואה מגשימה את עצמה. לכן לכו על זה בביטחון ולא במחשבה שהלילות הראשונים ללא המוצץ ימנעו מכם שעות שינה יקרות.

בנוסף ממליץ לכם על ההתכתבות הזאת:
http://superdaddy.co.il/index.php?id=313#nav

בהצלחה!
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com