סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

התפרצויות זעם

23.11.18   2:57
מוריה: התפרצויות זעם
הי דני
קראתי את התשובות שנתת פה להורים לגבי התפרצויות זעם של ילדים שמרביצים. אחרי שאני אוחזת בידיו ואומר לו שלזה אני לא מוכנה,הצעת שגם הוא יקבל אמא מאוכזבת שפגועה ,לא מרצה,השאלה שלי היא לכמה זמן עלי להראות לו את זה כדי שירגיש שמה שהוא עשה פגע בי?והאם זה לא ירחיק אותו יותר וייצור אצלו יותר אנטי ורצון למרוד אף יותר בגלל הקרירות שאני מפגינה כלפיו ? האם הוא לא יחפש שוב את האמא האוהבת והחמה והוא לא יידע איך לבטא את זה וזה ייצא לו שוב במרד והתפרצויות זעם כדי למשוך את תשומת ליבי שוב?
תודה לך!
24.11.18   13:36
דני גיל
היי מוריה,
אם השאלה כמה זמן אז התשובה היא כמה שצריך. אם הילד שלי רואה בי שק אגרוף אז אני לא אהיה נחמד אליו עד ש... ?

והתשובה היא עד שאראה שינוי בהתנהגות שלו. כמובן שאם אנחנו מדברים על מערכת יחסים הורה-ילד אשר חורקת באופן תמידי אז לא הייתי מצפה שההמלצה הזאת לבדה תיצור את השינוי המיוחל.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com