סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילד אומר

19.11.18   18:12
מירי: ילד אומר
שלום רב,
ילד בן 3-4 אומר "לא רוצה". אני מבקשת ממנו לסדר את המשחקים שלו והוא אומר לא רוצה. מתפתח וויכוח אחכ וכעסים לא רצויים ,איך אני יכולה לגרום לו כן לסדר את המשחקים שלו כשאני מבקשת ממנו? הוא אומר"לא רוצה" ומה אני אמורה להגיד מנגד לזה?
תודה
20.11.18   17:01
דני גיל
היי מירי, אנחנו "מדברים" על הילד שלך? איך הוא משתף פעולה באופן כללי בכל הקשור לסדר היום: כניסה למקלחת, שינה, התארגנות בוקר?
21.11.18   1:39
מירי
בן 3.5
פעמים רבות הוא מסרב תחילה כמעט לכל דבר ,אך ישנם פעמים שזה סירוב החלטי ,ממש "לא" וזהו,כמו עם סידור מהשחקים שלו אחרי שהוא משחק איתם,או כשהולכים לגן שעשועים ,הוא מסרב לבוא איתי ולהיכנס לבית. זה תמיד מאבק מתיש.
21.11.18   21:03
דני גיל
ולכן שאלתי. מיותר לצפות מילד בגיל שלוש וחצי להיענות לבקשה או לדרישה לסדר את החדר כשהוא ממילא לא משתף פעולה עם בקשות פשוטות ובסיסיות הקשורות בסדר היום. אין לי תשובה קצרה לשאלתך אבל אם את מעוניינת בתשובה המלאה אמליץ לך על הספר שלי וכמובן גם על הדרכת הורים.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com