סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

עזרה

25.06.18   12:54
מליסה: עזרה
הבת שלי בת 7 , והיא מדברת בלשון זכר למרות שאנחנו כל הזמן מתקנים אותה היא מחייכת וממשיכה בשלה .
אני לא יודעת אם היא עושה זאת כדי לעצבן אותי או שהיא מחפשת צומי אבל אני יודעת שזה ממש מתחיל להדאיג אותי ! היא מסרבת ללבוש שמלות או חצאיות אך אין לה בעיה עם הצבע הוורוד ואין לה בעיה עם לק בציפורניים או אודם על השפתיים .
מה לעשות ? בבקשה שמשהו ידריך אותי אך לגרום לה לדבר בלשון נקבה ? תודה מראש !
25.06.18   22:23
דני גיל
היי מליסה,
תקראי את המשפט הראשון שכתבת, תחליפי את המילה "למרות" במילה "בגלל", והנה לך התשובה. את גם כותבת: "אני לא יודעת אם היא עושה זאת כדי לעצבן אותי או שהיא מחפשת צומי". ובכן, אם היא עושה את זה בגלל האפשרות הראשונה או אם היא עושה את זה בגלל האפשרות השניה הרי שבכל מקרה ככל שאת נותנת לה תשומת לב במקומות האלה את מעודדת אותה להמשיך ולעשות עוד מאותו הדבר. מציע לך להפסיק לתקן אותה, להפסיק להתייחס לזה, בעצם לרוקן מתוכן את המשחק שהיא המציאה, לגרום לו להיות משעמם.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com