סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

קמה מוקדם

07.03.18   7:48
חיים: קמה מוקדם
היי. הילדה בת שנתיים וחצי כמעט.. מתעורר בבוקר מאוד מוקדם. סביבות 5 מתחילה לצעוק לאבא שיבוא ( אני ) מתיישבת וצורחת בכל הכח שלא רוצה לישון יותר. מה עושים ? מצד אחד לא רוצה להרגיל שתקום בשעה כזאת. מצד שני אין לב להמשיך לתת לה לצעוק בלי מענה.. אם באים אליה.. משתוללת אפילו יותר ולא רוצה לחזור למיטה.
07.03.18   23:23
דני גיל
היי חיים,
סליחה על התשובה ה-"לא מקצועית" אבל אני במקומך מגיע מיד כשהיא קוראת לי ולוקח אותה למיטתי. לא נותן לה לבכות וודאי לא מניח לה "לצעוק בלי מענה" (בשביל מה זה טוב?!) ולכן טוב שאתה קשוב קודם כל לאינטואיציות שלך. יכול מאוד להיות שאם תגיע אליה מיד כאשר היא מתעוררת תוכל להרגיע אותה בנוכחותך גם בחדרה ולאפשר לה להירדם חזרה במיטתה. אפשר ככה ואפשר אחרת והכי חשוב שתעשה מה ש"עובד" לך. היה והצלחת להחזיר אותה לשינה - מצוין ונשמח כאן להתעדכן. היה ולא הצלחת אני מציע לקום יחד איתה - עם כל הקושי שבדבר - ולהזכיר לעצמך כל בוקר שההתעוררות המוקדמת הזאת היא זמנית (כן היא זמנית) ותקופת הזמן הזאת תהיה קצרה ככל שההתעוררות הזאת תהיה נקיה מדרמות.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com