סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

גירושין עם ילדה קטנה

08.01.18   6:53
מתגרש: גירושין עם ילדה קטנה
שלום וברכה,
לי ולפרודתי ילדה בת שנתיים ורבע. לפי ההסכם אליו אנחנו מגיעים, הילדה תישן אצלי שני לילות בשבוע, ובנוסף כל סופ"ש שני.
נתקלתי באינטרנט באמירה לפיה יש עדיפות ליצור רצף ימים אצל כל אחד מההורים, ולא מצב של "יום פה יום פה". האם יש מחקרים מסודרים בעניין? האם יש הבדל בהקשר זה בין ילדים בגילאים שונים? פרודתי דווקא נוטה למצב של "יום פה יום פה" בטענה כי קשה יהיה לילדה להיות נפרדת מכל אחד מאיתנו למשך זמן ממושך
08.01.18   16:55
דני גיל
לחלוטין מסכים איתה. לא ידוע לי על מחקרים אמנם אבל מי צריך את המחקרים כשיש את הלב המתגעגע. הלב הזה מלבד היותו מסמן לי שאני מתגעגע לבת שלי הוא מסמן לי שהבת שלי מתגעגעת אליי. ויותר מזה: כאשר אתה מרכז ימים אתה מגדיל משמעותית את פרק הזמן שבתך לא נמצאת איתך בימים שהיא אצל האמא, והפוך. פרק הזמן הזה - יהיה אשר יהיה - משמעותית ארוך יותר עבור פעוטה בגיל שנתיים לעומת אדם מבוגר. האמירה שנתקלת בה ברשת עשויה להיות נכונה אולי בגילאים מאוחרים יותר ואולי גם במצבים שבהם אבא ואמא מסוכסכים ברמה כזאת כך שבראש סדר העדיפויות יהיה נכון להפחית בגורמי החיכוך כלומר לצמצם את המעברים בין אמא לאבא. בהצלחה!
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com