סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילדים מתוקים

18.05.17   15:21
אישה: ילדים מתוקים
שלום דני!!
אני רוצה לשאול לגביי 2 הילדים שלי הבכור בן 4 וחצי והאמצעית בת שנתיים וחצי ומאוד פיכחית הבן שלי הוא ילד מאוד רגיש ופגיע וקראתי כמה מהתגובות שלך לגביי הורה מעורב והורה מתערב ולצערי אני הורה מתערב לגמרי ואני לא רוצה להיות ככה האם אפשר לשנות?? אני לא יודעת מאיפה להתחיל ואני חוששת שגם הבת שלי בכיוון.
20.05.17   11:15
דני גיל
שלום אישה :)
השאלה שאת שואלת נוגעת למשמעת עצמית. שלך. נניח הורים שמתמודדים עם סוגיות כמו סמכות הורית אז השאלות שלהם נובעות ממקום של חוסר ידע: אנחנו לא יודעים מה לעשות. אנא עזור לנו. משהו כזה. השאלה שלך אם אני מבין נכון היא שאלה קצת אחרת. כלומר את יודעת מה צריך לעשות, שוכנעת שזה הדבר הנכון, אבל איך עושים את השינוי הזה? שזו אותה שאלה של אדם שרוצה להתחיל לרוץ - איך מתחילים? או אדם שרוצה להפסיק לעשן - איך מפסיקים?

לדעתי את יכולה גם יכולה. מציע להתקדם בצעדים קטנים ולא לדרוש מעצמך שינוי חיים ביום אחד, לסלוח לעצמך על הנפילות הצפויות, לחזור ולהתייעץ איתי ברגעים ה"קשים", והכי חשוב לזכור: זה לא הכי חשוב. את אמא מצוינת עם ובלי קשר לסגנון המעורבות שלך.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com