סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

גירושים במשפחה

16.05.17   20:32
שאנל: גירושים במשפחה
אני ובעלי מתגרשים, יש לנו 2 ילדים קטנים בני שנתיים וחצי ושנה וחצי , האם אני צריכה לשתף אותם בזה כבר עכשיו? ואם כן איך אני מדברת איתם? ואשמח לקבל כילים להתמודד עם זה מולם
תודה
17.05.17   19:10
דני גיל
היי שאנל,
פחות חשוב מה תגידו להם. באמת. החשוב הוא כיצד תקיימו את הפרידה. בערך שבוע לפני שאתם עוברים למצב של מגורים נפרדים אני מציע להתחיל להכין את הבכורה שלכם לפרידה. מוטב שתשבו איתה יחד, שתפו אותה בהחלטה שלכם כאשר ההחלטה שלכם היא לגור בנפרד, מדובר בהחלטה משותפת, תארו לה איך יראה השינוי הזה: שני בתים, מתי זמן אבא ומתי זמן אמא, מי לוקח לגן, מי מחזיר, כלומר, איך בגדול תראה השגרה החדשה. נסו להיות ענייניים וחיוביים, לשדר חוסן. אכן אתגר עבורכם.

אם אתם יכולים להבטיח תסריטים חיוביים (אמא ואבא ימשיכו להיות חברים) אז חשוב שתשתפו אותה. ומה שאתם לא יכולים להבטיח - אל תבטיחו. הכי חשוב - אל תטרידו את עצמכם עם השיחה הזאת כי היא לא כזאת חשובה כמו שעושים ממנה. החשוב הוא כל מה שיקרה אחר כך. לעניין זה מציע לך את המאמר "חתונה בין אויבים" בעמוד המאמרים. בהצלחה!
17.05.17   19:16
דני גיל
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com