סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילד שרק אומר לא

12.04.17   0:54
שני: ילד שרק אומר לא
שלום , הילד שלי בן שנתיים ו3 חודשיים ובזמן האחרון הוא כל דבר שאני מבקשת הוא אומר לא! אם זה להיכנס להתקלח שאני צריכה לרדוף אחריו בכל הבית אז שזה בסוף הופך ליהיות בכוח, אם זה לצחצח שיניים , ללכת לגן , בקיצור כל דבר זה לא וזה ניגמר בצרחות ובבכי , בנוסף הוא ניהיה מאוד עצבני ומרביץ המון ואני כבר מאבדת את זה ללא שליטתי אני מחזירה לו גם לצערי אני יודעת שזאת לא הדרך אך אני לא מצליחה כבר לשלוט בזה , איך אני הופכת את היום ליותר נחמד בלי צעקות ובלי בגין לי עונשים ומכות אודה לתשובתך
12.04.17   18:54
דני גיל
היי שני,
את מתארת דינמיקה מאוד שלילית אבל בעצם שואלת שאלה מאוד גדולה: איך בכל זאת עושים את זה נכון. תשובה מלאה לשאלתך הגדולה תמצאי בוודאות בספרי "אלוהים בגובה העיניים", מתחילתו ועד סופו. אם אינך מעוניינת אז אני מאוד ממליץ לך על הדרכת הורים פרטנית או על קורס הדרכת הורים, ומכל מקום לעשות מעשה ולא להניח "לזמן לעשות את שלו". טוב שכתבת לי, עשית את הצעד הראשון, תמשיכי.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com