סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

בת 3 גמולה מטיטול במשך כל היום מלבד צואה

07.02.17   11:22
דניאל: בת 3 גמולה מטיטול במשך כל היום מלבד צואה
הייי ביתי בת ה3 גמולה מטיטולים במהלך היום וגם בלילה - היא יודעת להגיד מתי יש לה פיפי או קקי ולא מפספסת, מלבד זאת מתאפקת כל היום לצואה ורק שמגיעה הביתה מהגן מבקשת טיטול לעשות את הצרכים - היא לא מוכנה לשמוע על האסלה / סיר , והיא מתלוננת הרבה על כאבי בטן בגלל ההתאפקות ויש פעמים שכבר סובלת מעצירות....
רוצה לציין שיש לנו תינוק בבית בן 10 חודשים - שהעירו את תושמת ליבי שאולי בגללו היא מנסה למשוך תשומת לב עם העניין של הגמילה
אני מאד רוצה לעזור לה ולא יודעת איך , אשמח באם תתן לי טיפים
08.02.17   19:49
דני גיל
היי דניאל,
לילדים לא חסרות סיבות טובות לחשוק בתשומת לב ולכן אותנו זה לא צריך ממש לעניין אם זה התינוק או כל עניין אחר שגורם לשינוי בהתנהגות כזו או אחרת. מה שכן, למען גמילה מוצלחת חשוב שנדע להתמודד נכון מול הצורך של הילד בתשומת לב. מה זה אומר? זה אומר שנעשה נכון ככל שנכוון את תשומת הלב הרחק מהגמילה. כלומר שאנחנו לא עושים עניין ולא הופכים את הגמילה לתהליך "כבד" כזה ונושא מדובר בבית. לדוגמה כשבתך מבקשת ממך טיטול כדי לעשות את צרכיה את נענית לבקשתה ואומרת לה: "איך אני שמחה שאת יודעת לבקש מה שאת רוצה בצורה כזאת בוגרת". זהו. תני לזה פרק זמן של חודש ונמשיך משם. מה שכן, תבקשי ממנה לעשות בישיבה. זה מאוד יכול לעזור בהמשך ובמיוחד במקרה הזה.

כדי להבין את ההיגיון שמאחורי הרעיון אני מאוד ממליץ לך לקרוא את המאמר "סודות הגמילה מחיתולים" שבעמוד המאמרים. קריאה מהנה ובהצלחה. מוזמנת לעדכן.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com