סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילד בן שנתיים לא ישן

26.12.16   1:36
שני אבן חן: ילד בן שנתיים לא ישן
שלום , הילד שלי בן שנתיים לא ישן בלילה , מהיום שהוא נולד הוא היה תינוק נורא קשה שמתעורר המון בלילה אבל לאט לאט זה הפסיק , בזמן האחרון זה חזר והפך ליהיות יותר גרוע הוא ממש מתעורר בצרחות ולא מוכן לחזור לישון מבקש באמצע הלילה לראות טלוויזיה ואם אומרים לו לא הוא מתחיל להשתגע ולצרוח. ברצוני לומר שאני עושה לו טקס שינה כל ערב אבל הוא ישן עם טלוויזיה לא מוכן בלי, וגם נולד לו אח חדש אבל אני לא יודעת אם זה כזה משפיע כי הוא אף פעם לא היה ילד שישן לילה שלם, כל ערב זה מלחמות איתו ואני לא יודעת כבר מה לעשות , אודה לעזרתך
27.12.16   13:56
דני גיל
מה אם כך אתם עושים? איך אתם מגיבים לצרחות שלו כשהוא מבקש טלוויזיה באמצע הלילה? כשהוא מתעורר? איך משתלב טקס השינה עם הטלוויזיה? כלומר איך אתם עושים את זה בדיוק?
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com