סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

אצבע בפה

22.09.16   17:13
אינה: אצבע בפה
שלום, ביתי המקסימה בת 1.8. והיא שמה אצבע בפה כמעט מהלידה. ניסיתי כמה פעמים מוצץ אבל היא לא רצתה בשום אופן אז הפסקנו ופשוט נתנו לה להירגע עם האצבע כשהיא רוצה בכך. לאחרונה חשבתי שבכל זאת
בשלב מסוים כדאי לגמול אותה מזה אך אין לי רעיון איך לעשות זאת. היא לוקחת את האצבע במקרים של עייפות וכהיא צריכה להירגע או בשינה.
אשמח לעצות. תודה רבה!
23.09.16   22:58
דני גיל
היי אינה,
את כותבת שהיא נעזרת באצבע במקרים של עייפות, כשהיא צריכה להירגע, ובזמן שינה. המשותף לכל המצבים הללו הוא הצורך העז במה שמוכר לה. את יכולה להציע לה אלטרנטיבה (מוצץ) אבל היא תדחה את האלטרנטיבה ולו רק בגלל מאפייני הרגע. להמחשה - מעשן שמעוניין להיגמל - לא הייתי מציע לו להשקיע מאמצים להיגמל מהסיגריה דווקא בשעות שהוא כל-כך צריך אותה. ברגעי מתח ולחץ למשל. מתי נכון יהיה להציע לה את האלטרנטיבה? נכון, כשהיא לא זקוקה לה. כשהיא לא חייבת אותה. אז תוכלי להניח לצדה מוצץ או אפילו כמה מוצצים, בלי להציע לה לשים בפה, ולהמתין בסבלנות כמה ימים למשהו טוב שיקרה. וכדאי שיקרה כי מוצץ עדיף על אצבע.

אם את רואה שזה לא קורה, עזבי. נחזור לעבוד על זה בגיל שלוש ומעלה. בלי אצבע ובלי מוצץ.
26.09.16   22:42
אינה
תודה רבה! ננסה את מה שאתה מציע!
ערב טוב
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com