סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

בת שנתיים שרה במיטה..

01.08.16   10:00
אורלי: בת שנתיים שרה במיטה..
שלום,
ביתי בת השנתיים בערך פעמיים שלוש בשבוע נרדמת בשעות מאוחרות, לקראת עשר, היא במיטה מסביבות שמונה, ואז שרה לעצמה, או מקשקשת אחרי שעה שכזו, כשהיא כבר בעייפות יתר מתחילה עם בכי כל 10 ד וצרחות היא רוצה מים. ואז כסופסוף נרדמת, מתנוררת כל כ חצי שעה בבכי.
עוד אציין (לא יודעת אם יש קשר) שכמה שבועות לפני שזה התחיל התחילו לה כנראה חלומות רעים, כי הייתה מתעוררת באמצע הלילה בבכי לדקה שתיים וחוזרת לבד לישון, לפעמים הייתי נגשת ומתוך חלום הייתה ממלמת את זה וחוזרת לישון.
אשמח לייעוץ.
תודה
03.08.16   22:48
דני גיל
היי אורלי,
ניסית להקדים את הכניסה שלה למיטה? כי יכול להיות שכניסה מוקדמת יותר תאפשר לה גם לבלות להנאתה מספיק זמן במיטתה וגם להירדם כשהיא מספיק עייפה. כי לילדים העיתוי הנכון להירדמות הוא בזמן העייפות המתונה, כלומר שקשה להם להירדם בשני מצבים: כשהם לא מספיק עייפים וכשהם עייפים יותר מדי.

בנוסף ממליץ לך לנסות את הדבר הבא:
את כותבת שהיא מבלה עם עצמה במשך שעה ויותר ואז מתקשה להירדם ובוכה. ההצעה שלי - נסי לזהות את הרגע הזה שבו היא עוברת ממצב "סבבה לי במיטה" למצב "קשה לי במיטה" ושם תוכלי לעשות משהו שעשוי מאוד לעזור לה: קחי אותה אלייך לידיים לטיול קטן בסלון ותגידו יחד לילה טוב לכולם: למקרר, למנורה, לבובה, לשעון, וכו'. תנשקי אותה ותחבקי אותה, לטפי לה את הראש, ורק אז תחזרו למיטה. בהצלחה ומוזמנת לעדכן.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com