סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילד מוטרד

18.01.16   11:48
עירית: ילד מוטרד
דני שלום,
יש לי 3 ילדים- בן 4.5, בן 2.5, בת חודשיים. לבני האמצעי תמיד היו קשיים עם השינה, מאז שהיה תינוק היה מתעורר ב 4:40, ובחצי שנה לפני לידת בתנו היה ניכר שיפור משמעותי. כמה שבועות לאחר הלידה הבן האמצעי שלי התחיל להתעורר באמצע הלילה בסביבות השעה 3 וקורא לי וזקוק שאני אשב לידו ( יש לציין שבצהריים ובערב הולך לישון עצמאית בלי בעיה ולא מבקש שאשאר, לפעמים נשארת כמה דקות, אך זה ממש לא מרגיש שבעיה). בלילה, לפעמים נרדם, אך לעיתים קרובות גם כשאני יושבת לידו מתקשה להירדם. היו פעמיים שלאחר שעה שאני יושבת לידו בלילה, לקחתי למיטה שלנו, פעם אחת הוא נרדם, אך בפעם השניה- ממש לא הצליח להירדם כמה שעות. והוא רוצה שרק אני אשב, כשבעלי ניגש אליו הוא ממשיך לקרוא לי ולא נרגע עד שאני מגיעה.
מכיוון שידעתי שיכול להיות שיהיה להם קשה עם הופעתה של התינוקת, אני משתדלת לתת לבנים יותר תשומת לב - משתדלת לבלות איתם גם בלעדיה. אך אולי זה לא מספיק... אני גם מניקה, אז מיותר לציין כמה אני עייפה...
18.01.16   22:35
דני גיל
היי עירית,
בלילה ישנים. וההצעה שלי לכם היא להמשיך לישון כאשר הוא מתעורר וקורא לך לבוא אליו. זה יביא אותו אלייך וזה טוב. כשהוא יגיע למיטה שלכם תמשיכו לישון. כשהוא ייכנס למיטה שלכם תפנו לו מקום. ומתוך שינה או כאילו מתוך שינה תני לו נשיקה ורק אחרי שיירדם תעבירו אותו למיטתו. מה דעתך?
02.02.16   23:42
עירית
הוא לא יכול לבוא אלינו, הוא עדיין ישן במיטת תינוק.
אבל כנראה באופן אינואיטיבי פעלתי כפי שאתה אומר ( טרם ראיתי את התגובה שלך) וכשבאתי אליו בלילה אמרתי לו לילה טוב, עכשיו ישנים ולא צועקים כי זה מעיר את כולם, ליטפתי והלכתי. ומשהו בזה עבד
03.02.16   23:57
דני גיל
מצוין :)
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com