סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

אני רעבה

07.08.10   18:44
יוליה: אני רעבה
דני שלום, הילדה שלי בת השש כל פעם שאנחנו אצל חברים או אצל ההורים היא אף פעם לא יושבת לאכול איתנו (לא רעבה) אבל תמיד נזכרת שהיא רעבה איך שאנחנו מחליטים ללכת. מה עושים?
08.08.10   15:06
דני גיל
והבעיה שזה מעכב אתכם או שזה מטריד ולא נוח?
הי יוליה,
כי אם הבעיה היא שהבקשות המאוחרות שלה גורמות לכם להתעכב אז אני מציע לתכנן מראש את מועד הפרידה מבית ההורים למשל, ולהתריע בפניה עשר דקות לפני שאתם קמים. או אפילו לקום באמת כדי ללכת כאשר אתם מביאים בחשבון שהיא תבקש להתעכב.

מצד שני, אני גם מבין שזה יכול להיות מטריד ומעצבן ולכן זה בסדר גמור לדעתי גם אם לא תגלו את הגמישות שהצעתי. במקרה הזה אתם אומרים לה בזמן הארוחה: "את לא חייבת לאכול עכשיו אבל תדעי שהפעם הבאה שאפשר יהיה לאכול תהיה רק בבית".
בהצלחה..
11.08.10   17:51
יוליה
תודה לך דני. אני לא מבינה למה לא עשינו את זה קודם אבל בכל אופן אתמול בערב זה הצליח מצוין. פשוט עשינו סימנים של ללכת לפני הזמן אבל היא לא ידעה שזה לפני הזמן וכרגיל החליטה שהיא רעבה וכאן באמת שאין לי בעיה כי בסה"כ היא די נוחה עם אוכל ולכן זה לא מטריד.
13.08.10   20:12
דני גיל
תודה על העדכון.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com