סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

חלום על מוות

12.08.15   20:01
מירב: חלום על מוות
שלום שמי מירב ויש לי ילד בן 5 שחלם לפני יומיים חלום חזק שבו הרגו אותו ושהוא מת מאז חייו של בני כמו גהנום הוא מסתובב בפחד ובכי כל היום מפחד להיות אפילו לשניה לבד מפחד ללכת לשרותים שלא יצא לו המפלצת שרוצה להרוג אותו מתוך השרותים וכמה שאני מנסה להרגיע אותו זה לא עוזר...אבל אני עדיין מפחד ובוכה בלי הפסקה מה עושים
16.08.15   10:19
דני גיל
היי מירב,
לא הספקתי לחזור אלייך אז בהנחה ששאלתך עדיין רלוונטית אציע לך את הדבר הבא: תלווי אותו לשירותים ותעטפי אותו באהבה כמו שאת יודעת. אל תמנעי לעשות דברים שנראים לך כמו פינוק יתר או היגררות ל"הגזמות" שלו.

לעניין המפלצת הוא צודק ואת טועה. יש מפלצת בבית. אבל יש גם אמא שרואה אותה ויודעת להסתדר איתה: אמא יודעת לגרש את המפלצת ויודעת גם להצחיק אותה, לפייס אותה, להפוך אותה לחברה טובה. כלומר שהדמיון הוא לא רק הבעיה אלא גם הפתרון. תשתמשי בו. והדרך הנכונה להשתמש בו היא להיכנס לסרט של הילד שלך וממנו להמשיך.

אהבה, הומור, הרבה חיוך, ולא ברצינות תהומית. ובכל מקרה מה שהוא צריך הוא מקבל: אמא בואי איתי לפה, לשם, אמא תדליקי לי אור, וכו'. הכל בסדר והכל הוא מקבל.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com