סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילד בן חמש מקלל

20.04.15   13:14
הלנה: ילד בן חמש מקלל
שלום, היום קיבלתי שיחה מאחד האמהות שסיפרה לי כמה דברים לא נעמים על בני בן חמש. באחד המקרים הוא דחף תינוק וצעק זוז י דפוק.. במקרה הדהשני,אתמול,הוא הצביע לכונה וצעק טיפשה טיפשה.. איך נכון להגיב ולדבר איתו על התנהגות הזו?
22.04.15   22:05
דני גיל
היי הלנה,
חד משמעית - לא לעשות עם זה כלום. באופן כללי אל תעשי כלום עם דברים שאת שומעת אלא רק עם מה שאת רואה בעיניים. אם הסיפור לא אמין או אם הוא נגוע במניפולציות ואינטרסים אז העיסוק בו ממילא מיותר. במקרה הטוב. לעומת זאת, אם הדיווח אמין את תבחיני בהתנהגות הזאת גם בבית או במצבים שונים בהם את נוכחת. ואז נכון לטפל בהם. גם כשהגננת או הסייעת מדווחות לך על המתרחש בגן תגידי להם תודה על העדכון ותמתיני לראות את הקשר בין הדיווחים שלהן לבין מה שאת רואה בבית. ילדים מגדלים (ומחנכים) בבית.

ככה בונים אמון ותודה על השאלה החשובה.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com