סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

מלחמה בצחצוח שיניים

31.03.15   7:34
יעל: מלחמה בצחצוח שיניים
שלום,
הבת שלי בת שנתיים ועשרה חודשים, לא נותנת לי לצחצח לה שיניים, יש מלחמות איתה כל בוקר וערב, הייתי איתה אצל רופא שיניים והוא אמר שמתחיל להיות לה חור בשן, אני אובססיבית לצחצח לה שיניים אבל היא לא נותנת, פעלתי בגישה לתת לה לצחצח לבד אבל זה לא יעיל, קניתי לה מברשת שיניים חדשה, אבל זה לא עוזר. היא פשוט לא רוצה, אני ממש כבר מתעצבנת, אני לא בגישה לעזוב את זה עד שהיא תגיד שהיא רוצה כי זה לא יהיה, מה אתה מציע לעשות? איך לפנות אליה כדי שהיא כן תסכים לצחצח שיניים, אני מגיעה למצב של תסכול רציני.

תודה
03.04.15   22:13
דני גיל
היי יעל,
את לא צריכה לאתגר את עצמך בשאלות מהסוג - איך לקבל את שיתוף הפעולה של הילדה שלי בדברים הפשוטים של סדר היום. את תתעייפי מאוד מהר ככה ואולי זה מה שקורה לך. את האמא, את בעלת הבית, ולפיכך יש דברים שרק את מחליטה. אז היא לא רוצה לצחצח שיניים? בסדר. אבל אז היא לא תוכל לצאת מחדר האמבטיה. לא כעונש. אנחנו לא יוצאים מהבית אם לא התלבשנו, נכון? הוא העניין.

היא תבכה, תצרח, תבעט, וזה יכול להימשך זמן רב, אבל כאן הלמידה והיא חייבת להיכנס ל"שיעור" הזה. היום יהיה רעש - מחר שקט.

מאמר רלוונטי - סוד הסמכות ההורית - http://www.superdaddy.info/articles-23
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com