סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

השכבה מתישה לתאומות וילד בן 6

01.02.15   19:15
נועה: השכבה מתישה לתאומות וילד בן 6
רק אני בבית. תאומות בנות כמעט שלוש. אחרי סיפר משותף אחת נשארת במיטה והשניה מועברת למיטה שלנו בחדר אחר. אחרת הן סוערות ולא נותנות אחת לשניה להירדם. זאת שמיטתה התגלה שיושבים לידה ומתעקשת על זה. אם הולכים היא קמה מיד ויוצאת מהחדר. השניה גם קמה ויוצאת מהחדר. לוקח להם המוןןן זמן להירדם. כל הזמן הזה הבכור מחכה בסבלנות לתורו להשכבה וזה ממש לא בסדר כלפיו אבל קשה להתחלק ל 3. איך הופכים את הסיוט המתואר למשהו נעים פרקטי ידידותי קצר ונותן מענה לכולם??
03.02.15   20:12
דני גיל
היי נועה,
אני בעד להביא עוד ילד :-)
ועד אז -

במקום לחלק את ה"סיוט" ל-3 הייתי מצמצם אותו ל-1. כולם בחדר אחד. ואם לא אחד אז שניים: חדר לבכור וחדר לתאומות. אם הן עושות בלגן תנצלי את ההזדמנות להפנות את תשומת הלב לגדול ולהיות איתו. אל תמהרי להעיר להן וכמה שפחות תיגררי להתעסק איתן. כל מה שהן עושות נועד להביא אותך אליהן וכל זמן שהן מצליחות הן מקבלות מוטיבציה להמשיך בפרובוקציות.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com