סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

ילד בן 6 עם בעיות רגשיות

23.12.14   21:20
מירב: ילד בן 6 עם בעיות רגשיות
שלום שמי מירב ואני פונה אליך בנוגע לבן שלי בן ה- 6. לאחרונה התחלתי איתו טיפול רגשי ..היינו שלושה חודשים אצל פסיכולוגית לילדים שתוך כדי יצירה עבדה איתו גם על הצד הרגשי ולאחר שלא חשתי שהעניין מתאים לו עשינו הפסקה וחיפשתי מסגרת אחרת. בינתיים הוא עלה לכיתה א והעניין החברתי מאוד קשה אצלו והרגשתי שבזמן האחרון הכל קורס סביבו כל ההתנהגות שלו השתנתה לרעה גם החלק הרגשי מאוד מאוד חזק כאילו על כל דבר קטן הוא בוכה אבל בוכה באמת. קשה לדבר איתו. הוא מתנהג בצורה ליצנית מדי כתגובה לכל דבר..זה פשוט אחר ואני מסתכלת עליו המומה וכאובה איך אני יכולה לעזור לו
24.12.14   20:19
דני גיל
היי מירב,
מכירה את המכון של חגי ודורון? זהו מרכז להקניית מיומנויות חברתיות לילדים. נראה לי ששווה לבדוק ובכל אופן כדי להתקדם במשהו במסגרת הפורום הזה אני צריך יותר מידע על מערכת היחסים שלכם (ההורים) עם הילד בבית. מוזמנת..
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com