סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

צחצוח שיניים אצל ילדים

23.07.14   6:51
שי: צחצוח שיניים אצל ילדים
שלום דני
ברצוני לעלות שאלה לגביי צחצוח שיניים אצל ילדים. בני בן 3 מצחצח שיניים בבוקר ובערב כולל העזרה שלנו בעקבות בעיות בשיניים שנודע לנו לאחרונה שנבעו מחוסר צחצוח בגיל מוקדם יותר (4 טיפולי שורש בהרדמה מלאה). מתוך תיקון טעות שלנו ההורים אני מצחצחת לביתי בש שנה וחצי שיניים וכמובן זה נעשה ללא שיתוף פעולה. זה מלווה בבכי והתנגדות מה שמביא אותי למצב שלצחצח לה בכח. לציין כי אחרי דקה שהצחצוח ניגמר היא נירגעת וחוזרת רגיל לשגרה ואף מסכימה לנסות לצחצח לבד. גם התחלנו בזה שהיא תצחצח קודם היא ואז אני וזה לא צלח. שאלתי היא האם אני פועלת נכון בזה שאני מצחצחת לה בכח? האם זה יביא למניעה מוחלטת שלה בהמשך להיגיינת השיניים שלה? אף על פי שאני מונעת היום טיפולים שיכולים להיות בגיל 3 למשל כמו אחיה הגדול. אשמח לעצתך. בתודה.
26.07.14   16:38
דני גיל
אם היא לא מוכנה לצחצח שיניים היא גם לא יוצאת מחדר האמבטיה. מה דעתך?
27.07.14   5:26
שי
היא מוכנה לצחצח שיניים בעצמה. היא יכולה לעשות תנועות עם המברשת בפה שלה בתוך או מחוץ לחדר אמבטיה בשמחה. העיניין הוא שה"פיניש" האחרון הוא הבעייתי...
27.07.14   22:33
דני גיל
בדיוק... היא לא יוצאת מחדר האמבטיה עד שהיא לא מצחצחת שיניים יחד אתכם. לא כעונש. אנחנו לא יוצאים מהבית אם לא התלבשנו, נכון? הוא העניין לגבי צחצוח השניים.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com