סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

גמילה בכוח

07.06.14   16:37
עירית: גמילה בכוח
הי דני, בני בן 2.10 לא רוצה להתחיל בגמילה ובעלי החליט שאנחנו הקובעים את החוקים ולא הוא ואמר לו שמעכשיו בבית אחרי הגן מורידים טיטול ומתחילים בגמילה. היום הוא ממש התנגד ובכה ולא רצה להוריד טיטול ובעלי הוריד לו בכל זאת. מה דעתך?
08.06.14   20:32
דני גיל
היי עירית,
יכול להיות שגם בגיל 3 הילד לא ירצה בניסיון להיגמל. כלומר - הרצון של בעלך לקבל את ההחלטות כשלעצמו הוא בסדר. העניין הוא שבתהליך גמילה ההצלחה של התהליך קשורה חזק בתחושה של הילד שהוא גדול, יכול, עצמאי, ולכן בכל זמן שתבחרו לעשות את זה חשוב לדעת כמה דברים ולהקפיד על כמה כללים שמטרתם לחזק את הילד, אחרת, מאבקי הכוח הצפויים עשויים לעכב משמעותית את מועד הגמילה ולתסכל את כולכם.

אני ממליץ לכם בחום את המאמר "סודות הגמילה מחיתולים" בתקווה שהוא יעזור לכם לקבל החלטה משותפת ולהימנע מטעויות נפוצות. אין גיל נכון "מדעית" לגמילה ולכן תרשו לעצמכם להתגמש ולפעול יחד מתוך הסכמה והשלמה מלאה עם העיתוי שאתם בוחרים. ההסכמה הזו חשובה להצלחת התהליך לא פחות מגיל הילד והסימנים שהוא מגלה.

המאמר - http://www.superdaddy.info/articles-50
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com