סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

בן שנתיים וחצי שמרביץ ונושך

29.01.14   14:11
רותם: בן שנתיים וחצי שמרביץ ונושך
שלום, הבן שלי בן שנתיים וחצי, בעלי איש קבע, עד לא מזמן היה בבית מעט מאוד. השנה בספטמבר הוא יצא ללימודים ומאז הוא בבית כל הזמן. הבן שלי כל הזמן מתעלם ממנו, מרביץ לו, נושך אותו, ומצד שני נדבק אליי. הוא לא מוכן להיות איתו לבד אם אני בבית, הוא גם בגן משתמש באלימות ואני ממש דואגת לו כי הוא ילד מדהים, הוא מדבר ומתקשר יפה מאוד אבל מתעצבן בקלות ובמהירות רבה. מה אפשר לעשות? בעלי עצבני ומתוסכל מהמצב ולי קשה כי אני לא תמיד יודעת מה להגיד ולעשות. מקווה שהסברתי מספיק ברור.
29.01.14   19:10
דני גיל
היי רותם,
הפניה שלך אליי מאוד כללית ולכן קשה לי לכוון אותך. לא כל כך הבנתי מה לא מסתדר שם עם האבא, אבל בכל מקרה אני חושב שהכי נכון לכם להשקיע מספר פגישות בהדרכת הורים במטרה לבנות מערכת יחסים חדשה בין הילד לבין האבא. כרגע האבא עצבני ומתוסכל וכמובן שזה לא טוב לענייננו.
29.01.14   19:37
רותם
מה קורה בפגישות הללו? והאם יש באיזור הקריות וחיפה?
29.01.14   21:00
דני גיל
בטוח יש. אתם מגיעים אחת לשבוע לשיחה עם מדרי/כת הורים, משתפים בקשיים שלכם ומקבלים הכוונה להתנהלות נכונה ואפקטיבית. דווקא בגיל הזה (שנתיים וחצי) ובכלל בחמש השנים הראשונות היכולת ליצור שינוי מאוד גדולה, תוך מפגשים ספורים. את יכולה להתייעץ עם הגננת למקרה שהיא מכירה מדריך הורים טוב באזור מגוריכם, המלצות של חברים ומכרים תמיד טוב, ואם אין כאלה, תני לגוגל ללוות אותך לאתרים של מדריכי הורים בהם הם חושפים את משנתם. איפה שתרגישי שהתכנים תורמים לך ומעוררים כיוון חשיבה חדש תוכלי ליצור קשר ולתאם מועד לפגישה ראשונה. מומלץ בחום!
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com