סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

אמא

06.12.13   12:26
רינת: אמא
דני שלום,
אני רוצה קודם כל להודות לך על הפורום הזה. התשובות המדויקות שלך פותרות לי הרבה דילמות שאני נתקלת בהם מדי יום עם ילדיי. יש לי שני ילדים, בת שנתיים וילד בן 4 וקצת. השאלה שלי לגבי בני הבכור שלאחרונה קורא לי בשמי ולא מוכן לקרוא לי "אמא". הוא ילד מקסים והיחסים בינינו טובים באופן כללי.
אני מתלבטת כיצד לנהוג במצבים האלה. האם להתעלם ולחכות שיעבור או.... (???). אני מרגישה עם זה לא טוב ואפילו מבוכה מסוימת כאשר אנחנו נמצאים עם חברים ומשפחה. מעניין אותי לשמוע את דעתך בעניין. תודה מראש!
07.12.13   0:21
דני גיל
היי רינת,
תודה על הפתיח!

אין שום ספק שזו תקופה שתחלוף לה אבל אני ממש לא חושב שאת צריכה להתעלם. בהיכרותי את המצבים האלה אני תמיד חש - אינטואיטיבית - שהילד פונה לאמא שלו בשמה דווקא מתוך ציפייה לראות אותה מתקנת אותו ו"נלחמת" על המעמד "אמא". לכן ההתעלמות לא טובה כאן.

הוא יגיד לך "רינת..." ואת תעצרי אותו ותגידי לו "אמא". כמה פעמים? כמה שצריך. לא בדרך של מאבק אלא בדרך ההומור והמשחק.
07.12.13   15:25
רינת
סבבה :-)
תודה!!!
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com