סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

התארגנות בבוקר

11.07.13   12:40
מירב: התארגנות בבוקר
שלום, בתי בת 5 וכמעט כל בוקר יש קשיים עם ההתארגנות. את הבגדים היא בוחרת לילה קודם, אך כל דבר כאשר היא מתעוררת צריך לומר מספר פעמים, להתלבש, לשטוף פנים, לשתות וכו'. הדבר מאוד מתיש אנחנו מתעצבנים על כל הסיטואציה שכל בוקר חוזר אותו סיפור עד שלבסוף זה נגמר בבכי. אני מרגישה מאוד מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות. אני משתדלת שלא לצעוק ולהתעצבן אך זה מוציא אותי מהכלים. מה לעשות? תודה.
12.07.13   11:05
דני גיל
היי מירב,
את לא צריכה לומר מספר פעמים, לא לכעוס, להתעצבן, להתלונן. את צריכה להפעיל סמכות אקטיבית אבל במקום התשובה החלקית שתקבלי ממני פה בואי ניגש לתשובה המלאה שלדעתי תסייע לך בהרבה עניינים עם בתך:

בעמוד הספר, כאן למעלה באתר, משוחרר לקריאה פרק 'מאבקים' מתוך הספר שלי. הוא הפרק לדוגמה. אשמח אם תעדכני אותי אם הוא עונה לך על השאלה ולמקרה שלא.. נבדוק למה.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com