סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

בשלות רגשית

08.07.13   8:53
ברכה: בשלות רגשית
שלום. יש לי ילד בן 6.5 שנים עולה לכיתה א׳. נשאר שנה נוספת בגן כי הגננת אמרה שלא מוכן מבחינה רגשית. עליי לציין שבמשך כל שנות היותו בגן היו לו קשיים להישאר בגן למשל היה בוכה במשך היום. ורק בשנתיים האחרונות חל שיפור בזה שמצא לו את החברים שלו ולא בכה שעזבנו אותו בבוקר. אבל עדיןן הגננת חשבה שעדיף להשאיר אותו שנה נוספת. אתמול הייתי איתו בהכנה לכיתה א בביהס. הוא לא רצה ללכת ושהגענו הוא בכה ואמר לי שאני לא אלך ואמרתי לו שאני אחכה לו בחוץ עד שיסיים (נשארנו כמה אמהות) ובכל פעם שראיתי אותו מהחלון הוא בכה. לא הסכים לאכול כי אמר שיש לו בחילה ואחהצ כל מה שעניין אותו זה שהוא לא רוצה ללכת שוב פעם. אני ובעלי חשבנו שעצם זה שנשאר שנה נוספת בגן תעזור לו להיות מוכן יותר לכיתה א (מבחינה רגשית. )ידענו שהמעבר יהיה לו קשה אבל לא חשבנו שככה. בעלי הציע להתייעץ עם פסיכולוג. מה דעתך? האם כדאי ללכת או לתת לזמן לעשות את שלו?
09.07.13   1:17
דני גיל
היי ברכה,
בגלל ההמלצה החד משמעית של הגננת והתגובה של הילד שלך לעצם המעבר, כפי שתיארת, אני מצטרף להצעה של בעלך להתייעץ עם איש מקצוע, לאו דווקא פסיכולוג. יש היום שפע של מרכזי אבחון שנועדו בדיוק (גם) לשם כך. בהצלחה..

09.07.13   7:09
ברכה
האם אתה יכול להמליץ לי על מספר מרכזי אבחון?
09.07.13   20:40
דני גיל
לא ברכה כי אני לא מספיק מכיר אבל את יכולה לעשות גוגל על: "אבחון בשלות לכיתה א'" ותקבלי הרבה אפשרויות.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com