סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

לידת ילד שני

01.05.13   23:04
עירית: לידת ילד שני
הי דני,
יש לי ילד בן שנה ושמונה חודשים ( כבר התייעצתי איתך בעבר) וכשהוא יהיה בערך בן שנתיים אמור להיוולד לו אח בעזרת השם , האם עליי להכין אותו? אם כן אז איך ומתי להתחיל?
חשוב לי לציין שעד הלידה הוא גם מתחיל גן ( היה עד כה אצל המטפלת) וכחודש לאחר מכן אנחנו עוברים דירה, ואז חודש אח"כ הלידה המתוכננת- הרבה שינויים :) אני קצת מודאגת מריבוי השינוי בתקופה יחסית קצרה אך אין לנו ברירה...
03.05.13   22:58
דני גיל
היי עירית,
אל תהי מודאגת מריבוי השינויים. אמנם שינויים רבים בפרק זמן קצר, אבל בסך הכל נשמע שאתם לפני התחלות חדשות ומבורכות ו... ככה תסתכלי על זה. כאשר החוויה שלך - על רקע השינויים שבפתח - היא חוויה טובה הילד מרוויח את ההכנה הכי טובה לעתיד לבוא. הוא יראה אותך שמחה ונינוחה, מרוגשת לטובה, ועל ידי כך יקבל את הביטחון שהכל טוב והכל יהיה טוב.

הכי חשוב לדעת - מה שאת מרגישה הוא מה שאת מעבירה, לילד שלך. את יכולה לעבור מהסלון למטבח ולעורר בילד שלך חרדות, ואת יכולה לעבור מעיר מגורים אחת לאחרת ולא לעורר בו חרדות בכלל.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com