סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

קניון

29.05.10   16:59
דני גיל: קניון
- נכתב להרצת הפורום -
29.05.10   17:00
דני גיל
ילד בן חמש הולך עם אמא לקניון שחוזרת ומבהירה לו שהיא לא מוכנה שיהיה כמו בפעם הקודמת ושיתנהג יפה וכדומה (כי אחרת...). למה זה רע? כי חלום של כל ילד הוא להיות ילד טוב כלפי אמא ואבא. המוטיבציה מספיק חזקה ותפקידנו כהורים הוא לאפשר אותה. ילד לא מוכן לוותר על זכותו הטבעית להיות ילד טוב, אוהב ונאהב בזכות ולא כתוצאה מאיומים. מהעיניים של הילד, אין לו כלום להרוויח כאשר הוא מתנהג יפה כתוצאה מלחץ או מסוג של איום, "ממילא את ההתנהגות הטובה שלי אמא תזקוף לזכות האיום ולא לזכותי".

ילד שחווה הצלחה בניסיונות לרצות את הוריו, הוא ילד שיגדל להאמין בעצמו. הוא הצליח במשימה הראשונה והחשובה של חייו. כעת הוא משוחרר להמשיך ולצבור ניצחונות.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com