סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

 תנו לילד להיות מספיק ילד
 כדי שבבוא היום ידע
להיות מספיק מבוגר
 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

אבחון ילד היפראקטיבי

16.10.12   16:07
רונית: אבחון ילד היפראקטיבי
שלום
יש לנו תאומים (בן ובת) בני 3.5.
הבת היא שובבה ועקשניתב התאם לגילה, אבל הבן, פשוט תזזיתי בצורה קצת יותר מהרגיל. אני טוענת שהוא ילד בעל בעיית קשב וריכוז היפראקטיבי (אני יודעת שאלה שני דברים שונים, ובכל זאת...), וגם הרופאה והגננת שלו כבר זרקו לי משהו על קשב וריכוז וקצת "היפר".
איך אני יכולה באמת לאבחן אותו? האם באמת צריך לחכות עד לגיל 5 לאבחון?
אנא עזרתכם
16.10.12   23:02
דני גיל
היי רונית,
לדעתי אין טעם לאבחן ילדים שטרם מלאו להם חמש שנים כאשר על הפרק הפרעות קשב וריכוז שונות. אנחנו לא מדברים הרי על הפרעות תקשורת חמורות כמו סוגים שונים של אוטיזם. הילד בסך הכל בן 5, תזזיתי קצת יותר מהרגיל, המקסימום שאתם יכולים לעשות הוא לקבל אותו כמו שהוא, באהבה והרבה הומור.

אגב, כאן למעלה באתר תוכלי להיכנס לעמוד שנקרא "משהו לילדים". המצגת השלישית בדף הזה היא מצגת שנועדה לצפייה משותפת של הורים עם ילדיהם ההיפראקטיביים. אם צפיתם ואהבתם תוכלו גם לשלוח לי מייל ואחזיר לכם את המצגת הזאת כקובץ נפרד (ככה ניתן לדפדף בה מהר יותר).
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com