סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ההורים שאנחנו מול ההורים שלנו

29.05.10   14:35
דני גיל: ההורים שאנחנו מול ההורים שלנו
- נכתב להרצת הפורום -
29.05.10   14:36
דני גיל
רובם ככולם יסכימו למשל שעל מנת להציב גבולות ברורים לילדים חשוב שנדע להיות עקביים. תחשבו לרגע כמה קל היה להורים שלנו להיות עקביים ולשמור על גבולות ברורים:

היתה לנו אמא (בבית), היה לנו אבא (בעבודה) והיה לנו ברור מה מותר ומה אסור (אמא יודעת). אלא שהיום לא רק אמא יודעת. יש גם אבא שיודע ושנוכח ועכשיו לעסק המצליח יותר או פחות יש פתאום שני ראשים. קשה לתפקד בשני ראשים. קשה במיוחד כאשר היום מרחב האוטונומיה של הילדים שלנו גדול לאין שיעור משהיה בעבר. כי בעבר, בספר הכללים של האסור מותר, היה הרבה אסור וקצת מותר. כולם היו יודעים טוב מאוד למי באמת יש יותר כבוד, ולבעלי הכבוד, הלא הם אמא ואבא, היה תפקיד ברור של פטרונים ומחנכים וברור עוד יותר שהם לא חברים שלנו.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com