סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 

  •  
  •  

ראשי

תאומים

05.08.12   14:21
ליאת: תאומים
הי, יצא לי לקרא את שורותיך ב-YNET, ואני מאוד מתחברת לגישתך.
יש לי תאומים בני שנתיים ושמונה חודשים, מתוקים להפליא, כמובן...
ובכל בעיה שצצה כמו- שינה, קנאה, תשומת לב, כעס, תסכול, בעית שפה וכו'.. יש אלמנט של שניים. בשונה מאחרים עם פערים, הורות לתאומים היא שונה במהות. האם תוכל להפנות אותי לספר או מדריך או אדם (או אתה) שיוכל לעזור לי עם הדילמות האלה. אני מרגישה כבר הרבה זמן שמי שלא חווה את ההורות הזו- לא מבין כ"כ על מה אני מדברת.וספרים? לא מצאתי ספרים עכשיווים בתחום בעברית.
המון תודה.
ליאת
05.08.12   23:42
דני גיל
היי ליאת,
מסכים איתך שקיימים מאפיינים ייחודיים להורות תאומים אבל לא הייתי מדבר על שוני מהותי בין ההורות הזו לבין הורות אחרת. יש משפחות עם בן יחיד, משפחות עם זוג תאומים, משפחות מרובות ילדים, ובכל זאת מה ש"יעשה את ההבדל" ויבדיל בין משפחה זו לאחרת הוא לא המבנה המשפחתי אלא הגישה של ההורים. אחרי שאהבת את הטור בוואיינט כמובן שאשמח להציע לך את הספר שלי (פרטים כאן למעלה באתר) ו... אני כאן לכל שאלה.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com