סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

גמילה מחיתולים

29.05.10   14:30
דני גיל: גמילה מחיתולים
- נכתב להרצת הפורום -
29.05.10   14:31
דני גיל
מילת המפתח בתהליך גמילה כמו בכל תהליכי בריאה טבעיים היא 'נונשלנטיות'; אני מציע לאכול מבלי לשכנע לאכול, אני מציע מבלי להראות נורא מוטרד מהתשובה שאקבל, אני שואל (בנונשלנטיות) את בתי אם 'מתאים לה' לנסות להוריד חיתול, אם אשמע 'לא' אשמיע לה בחזרה:
"מצוין יפה שלי, תגידי לי כשתרצי". לא אוסיף במילים.
02.07.10   15:38
לימור מאילת
היי דני אין ספק שגם בסוגיה זו אתה שובר את כל המיתוסים, גם שלו שלנו ליפני גמילה. והתלבטתי איך להתחיל זאת, למרות שבעצם אני עסקתי שנים רבות בחינוך לגיל הרך , ואני יודעת דבר אחד או שתיים אבל אתה מצליח לשנות אצלי חשיבה של שנים שהאמנתי כי היא הנכונה , יותר נכון לימדו אותי שהיא נכונה,
אבל היום אני בוחרת ללמוד דרכך למעשה תמיד התחברתי לחשיבה הזו אבל בשנים שעשקתי בתחום לימדו אותי לחשוב אחרת. והיום אני חוזרת למה שבאמת אני מתחברת אליו בזכותך.
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com