סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

התפרצויות זעם לילד עם פיגור קל

07.12.11   16:02
הילי: התפרצויות זעם לילד עם פיגור קל
שלום. בני בן 7 והוגדר עם פיגור קל. הוא למוד בכיתה לחינוך מיוחד ונותנים לו ריטלין בבוקר LA . הבעיה איתו היא אחר הצהריים ובחופשים ושבתות כשהוא ללא השפעת הריטלין כשהוא לא מקבל את מה שהוא רוצה באותו הרגע, יש לו התפרצויות זעם, הוא מקלל ומדבר לא יפה, מרביץ וכו...
מה ניתן לעשות ?? כיצד ניתן להעניש אותו ??
07.12.11   23:55
דני גיל
היי הילי, למה להעניש? נראה שגם ככה קשה לו ועונש הוא פתרון רע – יכול שיהיה לו אפקט אבל זהו אפקט זמני וחמקמק ולאחריו אתם חוזרים ליחסים טעונים עוד יותר. מה לעשות כאשר הוא לא מקבל מה שהוא רוצה? כאשר הוא מקלל ומרביץ? איך להתמודד עם התפרצויות הזעם שלו? אלו הן שאלות כלליות ולכן הקושי שלי להשיב לך, במיוחד על רקע הנתון הנוסף בדבר הפיגור הקל. מוזמנת להוסיף פרטים ולהביא דוגמאות ואז יהיה לי יותר נכון להשיב לך. בלי קשר תוכלי גם לעיין בנושאים השונים שעלו כאן בפורום ובחלקם תוכלי למצוא הרבה עצות חשובות ורלוונטיות בעניין מאבקי כוח והתפרצויות זעם . אגב הקושי בהתמודדות אחה"צ, ניסיתם לבדוק עם הרופא שלו אפשרות לכדור עם השפעה ארוכה יותר, כמו הקונצרטה למשל? מדוע בעצם בחופשות ובשבתות הוא ללא הכדור? מה אומר על כך הרופא?
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com