סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

ילדים - הוראות הפעלה

27.05.10   15:18
דני גיל: ילדים - הוראות הפעלה
- נכתב להרצת הפורום -
27.05.10   15:19
דני גיל

היום הורים לילד בן ארבע שמוזמן למסיבת יומולדת, לא צריכים לדעת כתובת כדי להגיע ליעד. הם נכנסים לאוטו ונוסעים בכיוון הרעש. כשאנחנו מגיעים לרעש אנחנו מגלים שני ילדים שהקדימו אותנו ואת המפעיל. מחובר למערכת הגברה של מסיבות טראנס, יצווח המפעיל על הילדים שלנו כאילו שהם לא עומדים באמת לידו, וזה על רקע המוזיקה מחרישת האוזניים.


המפעיל מיומן בלהפעיל ויבטיח פרס למי שישב ולמי שיקום ולמי שירים ידיים גבוה. הילדים נכנעים למפעיל ומרימים ידיים. יוגב שלי, רק בן ארבע, עדיין מחפש צדק בעולם ולא מבין למה הוא לא מקבל פרס אחרי שהוא מרים ידיים. הכי גבוה. אלא שמי שמרים ידיים, ככה זה בחיים, לא מקבל פרס. במיוחד לא הורים לילדים. אבל כשאני חושב על המפעיל הזה ונזכר בחדרי המשחקים הממוחשבים שבקניונים, בווליום הטלוויזה, בדיוידי שהורים מכניסים לרכב שחלילה וחס הילד לא ישתעמם, אני שואל את עצמי, האם יכול להיות שהרמנו ידיים? האם יכול להיות שאנחנו חלק ממערכת משומנת שנועדה להציף את הילדים שלנו בגירויים ולו רק כדי שלא נראה אותם? שלא נצטרך לומר להם לא? שלא נצטרך לומר להם כן? שלא נצטרך להתמודד? אמא'לה !!!
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com