סופר דדי - פורום הוריםברוכים הבאים לאתר סופר דדי - אתר ותיק ומקצועי המעניק ליווי והדרכת הורים צמודה. לרשותכם פורום הדרכת הורים בו תוכלו למצוא תשובות לשאלות המעסיקות אתכם בהתמודדות היומיומית עם ילדיכם. הייעוץ באתר ניתן ברוח הספר אלוהים בגובה העיניים - מדריך הסוקר את שלל המלכודות הנפוצות העומדות בפני הורים בעידן המודרני, ומציע אלטרנטיבה בהירה לשיטות חינוך ישנות שאינן מתאימות לנו עוד. 

>> להזמנות ופרטים אודות הספר

תנו לילד להיות מספיק ילד כדי שבבוא היום ידע להיות מספיק מבוגר 
                                                     
                                                         אלוהים בגובה העיניים                               

 

 

 


ראשי

גמילה מטיטולים

22.06.11   20:41
תמי: גמילה מטיטולים
היי דני,
בתי בת השלוש בזמן שהיא בוכה היא עושה פיפי בתחתונים. היא נגמלה מטיטולים לפני חודש וחצי. מפספסת מידי פעם אך באופן קבוע בבית (בגן לא שמעתי שזה קורה). כשהיא בוכה היא עושה גם פיפי. מה הסיבה שזה קורה? איך פותרים את הבעיה הזאת? נא עזרתך.
22.06.11   23:14
דני גיל
הי תמי,
מה שלומך? אני מניח שאת שכתבת לי בנושא הגמילה ובנושא "זה שלי" (תקני אותי אם אני טועה) ובהנחה שכך, מוזמנת לפנות אליי לכתובת המייל המצוינת כאן בתחתית הדף ומתחת לפורום.
את שואלת מה הסיבה לכך שהיא מרטיבה כאשר היא בוכה ואין לי ספק שקיימת לכך סיבה. יחד עם זאת, יהיה אשר יהיה המניע להתנהגותה, אנחנו לא מדברים על מניע בודד או נקודתי אלא על משהו שקשור במכלול היחסים. מה שהופך את העניין למורכב יותר ולכן הייתי מעדיף לשוחח איתך במייל או אפילו טלפונית. נשתמע..
לשליחת תגובה

שם

אימייל (לא חובה)   לצורך עדכונכם בקבלת תגובה

תגובה

הקלידו את קוד האימות

 

© כל הזכויות שמורות לסופר דדי - דני גיל - הדרכת הורים.  דוא"ל: danigil100@gmail.com